Co nabízíme

Dětské hřiště Bambino je komfortně a moderně vybavené zařízení pro vyžití vašich dětí s bezbariérovým vstupem, kde si můžete za každého počasí užít spoustu zábavy na rozloze 430m2. Součástí hřiště jsou dvě hrací konstrukce, které splňují všechny bezpečnostní a hygienické normy i předpisy EU. Najdete zde velký tobogán, skluzavky, balónkové bazény, velké hrací kostky, odrážedla, a spoustu dalšího vyžití.

Ideální místo odpočinku a zábavy. Atrakce jsou vhodné pro všechny od 1 až do 100let, každá atrakce je pro jinou věkovou skupinu označena na viditelném místě. Vše je navrženo tak, aby děti mohly bezpečně využít vybavení hřiště. Rodičům nabízíme příjemné posezení v kavárně, výbornou kávu s občerstvením, bezplatné WiFi připojení k internetu. Přijďte si užít svůj volný čas společně celá rodina a vyzkoušet své pohybové schopnosti.

Hřiště si mohou zarezervovat školky, školy, dětské kolektivy, ale i firmy pro uspořádání různých akcí.


Zábavné atrakce

Na hřišti je pro vás připravena herní konstrukce, která je složena se síťových chodeb, překážek, výlezů a propadlišť, doplněná skluzy, terapeutickými míčky, molitanovými matracemi, které slouží k nácviku rovnováhy, rozvíjejí koordinaci pohybu a fyzické dovednosti, boxovacími pytli, otočnými válci, tobogánem, skluzavkami, vyhlídkovými boxy, rourovými průlezy.

Druhá část hřiště je situována spíše jako oddechová klidová zóna, kde se nachází ohrádka pro malé děti, hračky, hrací koberec, stolečky a židličky, kde si můžou děti malovat nebo tvořit společně s rodiči. Toto místo je vyhrazeno především pro soukromé oslavy. Nekoná-li se právě v prostoru oslava, je možné ho plně využít na hraní. Od března 2024 bude v těchto prostorech během dnů v týdnu nově otevřená soukromá školka. Prostor proto bude během týdne k dispozici nejdříve od 16:00 h. 

V rámci dětského hřiště můžete využí také: 

  • airhokej = 50,--/5 minut
  • stolní tenis = 150,--/60 minut

Vytisknout stránku Vytisknout stránku